[EKOloško = LOGIČNO 💡] 🌱🚜 Kmetija Homar je v ekološko kmetovanje verjela že pred subvencijami. 💚🌿 VEČ 👉 https://t.co/RLMIzw6ZlE @EUAgri #IMCAP #CAP https://t.co/c8k0rx4L0M
10.06.2026
Sadili so medovite rastline
Podpora projektu Čebelarske zveze Slovenije
Letošnje leto je skrajno neugodno za čebelarjenje, pa tudi kmetijstvu ni bilo prizaneseno, saj je pozeba v začetku aprila močno prizadela večino trajnih nasadov. Še v maju je treba čebele krmiti, namesto da bi čebelarji že točili med.
Čebelarska zveza Slovenije že več let spodbuja sajenje in sejanje medovitih rastlin prek vseslovenskega projekta Kar sejemo, to žanjemo. Prva leta so spodbujali sejanje ajde, nato sončnic, letos pa so na poljih rasle buče.
Najbolj brano:
Najbolj komentirani:
Videoteka